Ballina / KRYESORE / Zyrtare: Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj janë vrarë

Zyrtare: Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj janë vrarë

​Ministria e Brendshme e Maqedonisë e ka konfirmuar se Mirsad Ndrecaj, komandant NATO dhe Beg Rizaj, komandant Begu gjenden në mesin e 14 të vrarëve nga grupi i armatosur që ditë më parë zhvilloi përleshje me forcat policore në Lagjen e Trimave në Kumanovë, raporton Alsat-M.

 

Provo po ashtu

polica, shqiperia, kredia, euro, lek

Nga skemat mashtruese përfituan 3.7 milion euro

Ata paraqiteshin vetëm në momentin që disbursohej kredia, bënin tërheqjen e lekëve në banka dhe …