Zjarr nga qielli!!!

Një top prej zjarri ka rënë nga qielli të shtunën dhe është filmuar nga një burrë i cili ishte në veturën e tij duke u kthyer në shtëpi.

“Nuk dukej si asnjë gjë që kam parë ndonjëherë. Nuk dukej si meteor apo kometë….m’u duk e çuditshme,” është shprehur ai për CNN.

Ai e ka postuar videon e filmuar me telefon në rrjetet sociale dhe shumë njerëz janë munduar ta gjejnë se çfarë është kjo pamje e çuditshme, por askush s’ka pasur një përgjigje të saktë.

Për të parë pamjet e filmuara, mund të klikoni në linkun e mëposhtëm që ju sjellë infoGLOBI.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.