Ballina / LIFESTYLE / Zëvendëso kafen me këto produkte
energjia

Zëvendëso kafen me këto produkte

Njerëzit e duan kafenë për shije të këndshme, por edhe për shkak të mënyrës se si e stimulon trupin, zgjon dhe jep energji.

Sidoqoftë, kafeja nuk është produkti i vetëm që ka aftësinë t’ju japë dozën e nevojshme të energjisë në mëngjes.

Ne kemi zgjedhur pesë produkte të dobishme dhe të shijshme për ju, të cilat mund të sigurojnë energji më mirë se kafeja.

Çokollata e zezë

Bollgur me mjaltë dhe dredhëza sezonale

Molla

Vezët

Arrat

@Fluidi

Provo po ashtu

pudra_kancerogjenev

Gratë dëmshpërblehen me 4.7 mld dollarë për shkak të “pudrës kancerogjene”

Pudra Johnson për shumë vite ka qenë një ndër më të përdorurat, mirëpo 22 gra …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.