Ballina / TEKNOLOGJI / Zbulimet e çuditshme të vitit 2017 (Video)

Zbulimet e çuditshme të vitit 2017 (Video)

Zbulimet që bëhen çdo vit e më shumë habisin mendjen njerëzore aq shumë saqë bëjnë të mendohet se nuk ka më çfarë të zbulohet, mirëpo nevojat njerëzore shtohen çdo herë e më shumë, rrjedhimisht edhe zbulimet.

Viti 2017 ka sjellë zbulime interesante dhe argëtsuese, të çuditshme por të duhura për përmbushjen e nevojave.

Më poshtë mund të kënaqeni teksa shihni këto mjete interesante.

Check Also

Facebook_infoglobi

Facebook me program të ri i cili parandalon vetëvrasjet

Pas testeve të suksesshme në SHBA të programit të njohjes, Facebook do ta përhapë dhe …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *