Ballina / KURIOZITETE / Zagrebi destinacioni më i mirë i tregut të Krishtlindjeve
Zagrebi2017

Zagrebi destinacioni më i mirë i tregut të Krishtlindjeve

Zagrebi është votuar si “Destinacioni më i mirë i tregut të Krishtlindjeve” nga përdoruesit e portalit të Udhëtimeve për Destinacionet Europiane më të mira për dy vjet.

“Zagrebi është votuar tregu më i mirë i Krishtlindjeve në Europë për të tretin vit radhazi. Shkoni në Zagreb dhe shijoni atmosferën magjike dhe zbuloni sekretet e qytetit. Cilësia e lartë e punimeve artizanale, atmosfera festive dhe miqësore, aktivitete të shumta (pista akulli për të patinuar, koncerte ) dhe çmime të përballueshme”, shkruan CNN.

“Atmosfera në rrugët që të çojnë në ‘Jelacic Square’, aktivitetet e shumta si për shembull pistat e akullit, skulpturat prej akulli, baret e shumta ku mund të pini dhe të hani diçka, muzika nëpër rrugë, të gjitha këto e bëjnë magjike atmosferën në Zagreb”. Atmosfera do të zgjasë deri më 7 janar 2018.

@Fluidi

Provo po ashtu

FBI mbyll observatorin në rrethana misterioze

FBI mbyll observatorin në rrethana misterioze

Objekti fokusohet në kërkimet diellore dhe teleskopi i tij është një nga observatorët më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.