Ballina / TEKNOLOGJI / WhatsApp sërish me risi
WhatsApp-480x285

WhatsApp sërish me risi

WhatsApp është duke punuar mbi telefonatat në grup, dhe ky funksion i ri duhet të fillojë në 2018.

Është pikërisht llogaria në Twitter e WABetainfo që konfirmon edhe këtë të re të fundit që na vjen nga çati, pra eleminimi i mesazheve të dërguara në grup.

Përveç këtyre dy risive, çati popullor në pronësi të Facebook, po përgatit edhe opsionin WhatsApp Business dedikuar tërësisht bizneseve.

Check Also

Google search

Komisioni Evropian përgatit gjobën e dytë për #Google

Bashkimi Evropian po përgatitet të gjobisë #Google për perandorinë multi miliardëshe të reklamimit ndërsa hetimet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *