Ballina / KOSOVA / Vushtrri, arrestohet një person pasi postoi fotografi me pistoletë
policia_infoglobi

Vushtrri, arrestohet një person pasi postoi fotografi me pistoletë

Të martën Policia e Kosovës ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi kishte postuar fotografi me pistoletë në Facebook.

Njësia policore nga i dyshuari ka konfiskuar pistoletën, njofton Policia.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

ilir deda

Deda paralajmëron largimin nga politika

Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka paralajmëruar largim nga politika. Ka thënë se është duke …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.