Ballina / KOSOVA / Vushtrri, arrestohet një person pasi postoi fotografi me pistoletë
policia_infoglobi

Vushtrri, arrestohet një person pasi postoi fotografi me pistoletë

Të martën Policia e Kosovës ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi kishte postuar fotografi me pistoletë në Facebook.

Njësia policore nga i dyshuari ka konfiskuar pistoletën, njofton Policia.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

thaci bruksel

Thaçi në ShBA, ka gjasa të takohet me z. Trump

Presidenti Hashim Thaçi ka folur për mundësinë e takimit me presidentin e Shteteve të Bashkuara …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.