Ballina / KOSOVA / Vrasja në Lipjan. Ja çka thonë në Policinë e Kosovës
auto vetura lipjan vrasje

Vrasja në Lipjan. Ja çka thonë në Policinë e Kosovës

Një person është vrarë të mërkuren mbrëma në Lipjan, në vendin ku punonte.

“Rreth orës 20:00 policia ka marrë informatën se në një lokal në rrugën ‘Bajram Gashi’ në Lipjan gjendet një person pa shenja jete. Me të marrë informatën policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga këqyrja fillestare e vendngjarjes është konstatuar se një mashkull rreth 36 vjeç , që është konfirmuar si punëtor i lokalit në fjalë është pa shenja jete, dhe ka një plagë që dyshohet të jetë shkaktuar nga arma e zjarrit. Aktualisht po vazhdon ekzaminim i vendit të ngjarjes si dhe rasti po hetohet nga ana e policisë si vdekje e dyshimte përderisa janë duke u ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme në përpjekje për të ndricuar dhe sqaruar plotësisht rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarje”, thuhet në njoftimin e policisë.

@Fluidi

Provo po ashtu

ramush haradinaj ne foltoren e kuvendit

Haradinaj: Korrupsion kishte edhe në qeveritë paraprake. Ai duhet luftuar

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pranon që ende përballen me sfida me korrupsion dhe rend …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.