Ballina / Kulturë / Violinisti shqiptar performon te Statuja e Lirisë në Brazil!

Violinisti shqiptar performon te Statuja e Lirisë në Brazil!

Projekti i ri që është realizuar nga violinisti shqiptar, Olen Çezari do të kthejë sytë e botës edhe nga Shqipëria.
Violinisti shqiptar ka performuar me violinë në statujën e Krishtit në Brazil.

“Është një dhomë e vogël që ekziston, “Dashuria e pastër si dashuria e një nëne për fëmijën e saj që e ndjek atë duke eksploruara botën hap pas hapi dhe ditë pas ditë”, shkruan Oleni teksa ka postuar videon mbreslenese.

VIDEO

 

@Fluidi

Provo po ashtu

Zbulohet kopje e deklaratës amerikane të pavarësisë

Zbulohet kopje e Deklaratës Amerikane të Pavarësisë

Një ekip shkencëtarësh amerikanë dhe britanikë njoftuan se kishin certifikuar një kopje të shkruar në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.