Ballina / KOSOVA / Vetëvritet një person në Gjilan
vetëvrasjet

Vetëvritet një person në Gjilan

Një person është vrarë me armë zjarri sot në Gjilan.

Policia e Gjilanit po dyshon se është vetëvrasje.

Zëdhënësi i Policisë së Rajonit të Gjilanit, Ismet Hashani, tha se viktima është i moshës 67-vjeçare dhe se dyshohet se ka kryer vetëvrasje me armë.

“Mund të ju konfirmoj se një person është vetëvrarë gjatë orëve të para të drekës. Dyshohet se personi ka kryer vetëvrasje me armë zjarri. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar rrethanat që kanë dërguar viktimën drejt vetëvrasjes”, tha Hashani për Kallxo.com.

@Fluidi

Provo po ashtu

konferenca e paqes

20 vjetori i Konferencës së Paqes për Kosovën, e cila i parapriu bombardimeve

20 vite më parë në Paris, përfundoi Konferenca ndërkombëtare e paqes kushtuar Kosovës, ku Kosova …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.