Ballina / KOSOVA / Vdes një person në Gjilan dhe lëndohen gjashtë të tjerë
lajmi, infoglobi

Vdes një person në Gjilan dhe lëndohen gjashtë të tjerë

Dje në fshatin Bresalc të Gjilanit, pas një aksidenti mes një veture dhe një autobusi ka ndërruar jetë një person i gjinisë mashkullore, ndërsa lëndime kanë pësuar edhe gjashtë të tjerë.

“Përveç dëmeve materiale lëndime vdekjeprurëse ka pësuar viktima mashkull K/Shqiptar, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, ndërsa lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

haradinaj

I shkarkuari nga bordi i shkruan letër Haradinajt: Ju e Thaçi lobuat për tjetër kandidat

Imer Hamiti-Ish Kryesues i Komisionit të Auditimit i është drejtuar Kryeministrit Ramush Haradinaj për vendimin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *