Ballina / KOSOVA / Vdes një person në Gjilan dhe lëndohen gjashtë të tjerë
lajmi, infoglobi

Vdes një person në Gjilan dhe lëndohen gjashtë të tjerë

Dje në fshatin Bresalc të Gjilanit, pas një aksidenti mes një veture dhe një autobusi ka ndërruar jetë një person i gjinisë mashkullore, ndërsa lëndime kanë pësuar edhe gjashtë të tjerë.

“Përveç dëmeve materiale lëndime vdekjeprurëse ka pësuar viktima mashkull K/Shqiptar, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, ndërsa lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

 

@Fluidi

Provo po ashtu

valbona e vrar

Familja e të vrarës: Policia pa vendim të Gjykatës erdhi t’i marrë fëmijët nga nëna

Pjetër Nrecaj, përveç dhunës sistematike që ushtronte ndaj gruas së tij, i kishte marrë nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.