fbpx

Valverde po kërkon përforcime për Ligën e Kampionëve

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, po kërkon që ta përforcojë skuadrën gjatë dimrit, veçanërisht për Ligën e Kampionëve.

Andaj edhe Barça po duket të jetë mjaft aktive në këtë afat kalimtar.

Dy prioritetet e katalunasve mbeten Antoine Griezmann dhe Coutinho.

Megjithatë, Arthur i Gremios, Mesut Ozil i Arsenalit, Fekir i Lyon-it, dhe Oscar i Shanghait, sipas Marca-s, janë katër kandidatët e mundshëm që mund të vijnë në Camp Nou këtë dimër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.