fbpx
screenshot-4

Vajza nga Durrësi shet virgjërinë

Jemi mësuar që lajme të tilla ku vajzat shesin virgjërinë i lexojmë vetëm në mediat e huaja dhe shpesh herë qeshim dhe ndoshta edhe i paragjykojmë.

Por mësohuni me këtë praktikë, që vajzat e përdorin pse jo për të bërë lekë apo dhe famë njëkohësisht, pasi fenomene të tilla do të shikojmë dhe dëgjojmë edhe nga shqiptaret.

Një ftesë të tillë për të shitur virgjërinë e ka bërë publik në profilin e saj edhe një prej balerinave të njohura të klubeve striptiste në vend, që të gjithë e njohin me emrin Ana Geti.

Ajo ka shpërndarë një njoftim për një vajzë që kërkon të shesë virgjërinë me një shumë të majme 20 mijë euro.

Statusi

VINI RE

LAJMERIM EKSTRAVAGANT

SHESIM VIRGJERI .

Vajza esht 2 metra kerkon te shesi virgjerin . Sepse nuk mendon se e meriton kush virgjerin pa paguar !Dhe sdo me ik ne Dubai me e shit .

Shuma varjon nga 20.000 euro e lart .

Dhe eshte shum seriozisht ky informacion .

Te interesuarit te paraqiten per te mbajtur rradhe ne ankaund . Ose te me kontaktojn mu personalisht.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.