Vajza e Nekibe Kelmendit i shkruan letër deputetëve

Vajza e avokatit Bajram Kelmendi dhe e ish-nënkryetares së LDK-së, Nekibe Kelmendi, Kosovarja, u është drejtuar me një letër të hapur deputetëve para seancës së planifikuar për sot, për mocion mosbesimi ndaj Qeverisë Kurti. Letra e plotë e avokates Kosovare Kelmendi Të nderuar deputetë, Unë, Kosovare Kelmendi, bija e Bajram e Nekibe Kelmendit, besoj që … Continue reading Vajza e Nekibe Kelmendit i shkruan letër deputetëve