Ballina / Uncategorized

Uncategorized

Horoskopi për 02 Prill 2018

Dashi Kjo është një ditë gjatë të cilës në sajë të ndikimit të Diellit dhe të Neptunit nuk rekomandohen veprime të nxituara, por çiftet duhet të mbështete patjetër te partneri/ja. Demi Një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës mund të bëhet e çmueshme për të dashuruarit. Akoma dhe më …

Lexo më shumë

Qindra persona protestojnë pas ndalimit të Puigdemont në Gjermani

Qindra persona kanë protestuar të dielën në rajonin e Spanjës, Katalonjë pasi ish-lideri i kësaj territori, Carles Puigdemont është ndaluar nga autoritetet gjermane. Të paktën 89 persona janë plagosur në përleshjet mes policisë, ndërsa katër persona janë arrestuar deri më tash. Puigdemont, kërkohet nga Spanja për rebelim dhe kryengritje ndërsa …

Lexo më shumë