Ballina / Galeria / Ujëvara Niagara ngrihet sërish (Video pamje të regjistruara nga BBC)

Ujëvara Niagara ngrihet sërish (Video pamje të regjistruara nga BBC)

Thuaja se çdo vit temperaturat e ulëta bëjnë që ujëvara e famshme botërore Niagara të ngrihet thuaja se tërësisht.

Përkundër temperaturave jashtëzakonisht të ulëta ujëvara në Ontario të Kanadasë vazhdon të vizitohet nga turistë që pareshtur shpërndajnë pamjet spektakolare të pasoja që acari la në te.

Fotografitë nga vendi që vizitohet të paktën nga 14 milionë persona në vit, e që shtrihet në kufirin Kanada -ShBa janë magjike.

@infoGlobi

@Fluidi

Provo po ashtu

haradinaj , kfori

Haradinaj: Jemi krenar për atë çfarë keni arrit  si KFOR

KFOR ka organizuar ushtrimin “Shpata e Argjendtë”, në bashkëpunim me Ekipin Këshillëdhënës dhe Ndërlidhës të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.