Ballina / Galeria / Udhëtoi 24 mijë kilometra për të bërë fotografi të përsosura (FOTO)

Udhëtoi 24 mijë kilometra për të bërë fotografi të përsosura (FOTO)

Johan Lolos është një fotograf profesionist i cili është i pasionuar për udhëtime.

Disa vjet më parë ai u largua nga shtëpia e tij dhe filloi një udhëtim të gjatë dhe emocionues në mbarë botën, transmeton Klan Kosova.

Nuk ka rëndësi se ku Lolos gjendet gjeografikisht ai gjithmonë e ka aparatin me vete për të bërë fotografi rreth botës së bukur që e rrethon.

Ai ka udhëtuar rreth 24 mijë kilometra për të kapur peisazhe mahnitëse të cilat mund t’i shihni më poshtë.

Provo po ashtu

shpella kine

Kjo shpellë është sa 22 fusha futbolli dhe sa 4 piramida të Gizës

Një vizitë në një nga shpellat më të mëdha në botë mund të duket si …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.