Ballina / SHOWBIZ / Turi dhe Orinda së shpejti në altar

Turi dhe Orinda së shpejti në altar

Turi dhe Orinda së shpejti në altar.

Çifti i njohurë nga Shqipëria Turjan Hyska dhe Orinda Huta kanë vendosur të martohen së shpejti.

Pas pritjeve të gjata për çiftin i cili ka 10 vite që janë së bashku kanë vendosur që të martohen me 27 korrik të 2017, këtë lajm e kanë bërë publik burimet e çiftit për revistën “WHO”.

Ende nuk dihet vendi se ku do të bëhet darsma,  por do jetë e sigurt se do të ketë një ceremoni mjaftë të organizuar dhe që do merrë vëmendjen e të gjitha mediave.

Image result for Turi dhe orinda

Image result for Turi dhe orinda

Image result for Turi dhe orinda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.