Ballina / LIFESTYLE / Fun / Tri mollëkuqe dhe tri fytyra fëmijësh, a mund ti gjeni

Tri mollëkuqe dhe tri fytyra fëmijësh, a mund ti gjeni

Enigma e fundit në internet, të cilën e ka krijuar Nasir Khani, qëndron si pikëpyetje mbi kokat e shumëkujt.

Mes kokrrave të kafesë fshehën tri mollëkuqe dhe tri fytyra fëmijësh – por shumica e kanë gati të pamundur t’i gjejnë.

Ia dolët, apo edhe juve po u shkaktojnë mundime? Po të hiqni dorë, shikoni më poshtë në faqe për zgjidhjen!

 

 

 

 

 

 

 

 

Check Also

kafshet_infoglobi

Përputhja e kafshëve të zodiakut kinez sipas Ying dhe Yang

Perandori Jade në Qiell, sipas miteve kineze organizoi një garë për të përcaktuar rendin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *