Ballina / TEKNOLOGJI / Tokio: Modelet e fundit që të lënë pa frymë
makina, panairi, tokio

Tokio: Modelet e fundit që të lënë pa frymë

Çdo panair makinash ka zonat e veta të çuditshme dhe ai i Tokios është i famshëm për “çmenduri”.

Panairi i sivjetëm pati disa krijime të rralla, të “fshehura” diku nëpër cepa, ne po i sjellim për ju.

Yamaha dhe Suzuki janë markat që kanë sjellë më shumë “krijesa” të veçanta, pa përmendur këtu edhe marka jo të dëgjuara që kërkojnë të ndihen duke nxjerrë në treg automjete të rralla.

Check Also

Google, Amazon

Ashpërsohet beteja mes gjigantëve Google dhe Amazon

Beteja mes gjigantëve të teknologjisë informative Google e Amazon po shkon duke u ashpërsuar. Google …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *