Ballina / TEKNOLOGJI / Tokio: Modelet e fundit që të lënë pa frymë
makina, panairi, tokio

Tokio: Modelet e fundit që të lënë pa frymë

Çdo panair makinash ka zonat e veta të çuditshme dhe ai i Tokios është i famshëm për “çmenduri”.

Panairi i sivjetëm pati disa krijime të rralla, të “fshehura” diku nëpër cepa, ne po i sjellim për ju.

Yamaha dhe Suzuki janë markat që kanë sjellë më shumë “krijesa” të veçanta, pa përmendur këtu edhe marka jo të dëgjuara që kërkojnë të ndihen duke nxjerrë në treg automjete të rralla.

@Fluidi

Provo po ashtu

iphone infoglobi

Ja si të zbuloni për 5 minuta nëse iPhone-i juaj është origjinal apo fals

Shumë njerëz kur blejnë një celular të ri duan ta dinë nëse ai është origjinal apo dikush është duke …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.