Ballina / Galeria / Thaçi tregon muskujt presidencialë (FOTO)

Thaçi tregon muskujt presidencialë (FOTO)

Presidenti i zgjedhur i Kosovës, Hashim Thaçi ka treguar një anë tjetër të fortë të tij, atë fizike.

Pas ballafaqimit me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj, dje në Prekaz, Thaçi ka publikuar disa fotografi duke shëtitur në Parkun e Gërmisë ku duket mjaft në formë dhe i aftë të bëjë disa pompa. Në një deklaratë që ka publikuar në “Facebook”, Thaçi shkruan:

“Mëngjesi i hershëm në Gërmi. Më pëlqen ajo thënia e vjetër “mendja e shëndoshë në trupin e shëndoshë”. HTH”, ka shkruar ai.

hashim thaci gjimnastike 2

@Fluidi

Provo po ashtu

geo magazine shqiperia

“Geo magazine” (1988): Shqipëria, vendi më i çuditshëm i Evropës

Në periudhën time universitare në Francë, një koleg student, nga që e dinte se jam …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.