Tërmet në Itali
Tërmet në Itali

Tërmet në Itali, një i vdekur e shtatë të zhdukur

Një tërmet me magnitudë 3.6 ballë i shkallës Rihter u regjistrua mbrëmjen e sotme në ishullin Iskia në Itali.

Një grua raportohet e vdekur ndërsa 7 persona rezultojnë të humbur mes gërmadhave.

Mes tyre janë dhe tre fëmijë.

Deri tani flitet për 25 të plagosur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.