Ballina / Fun / Tentuan të vjedhin një Mercedes me katër gomarë (Foto)
In Fabric

Tentuan të vjedhin një Mercedes me katër gomarë (Foto)

Forcat e rendit në Afrikën e Jugut, i kanë gjetur katër gomarë të lidhur për një Mercedes, që kishte ngecur në shtratin e tharë të një lumi.

Nuk dihet kush i ka detyruar kafshët të tërhiqnin modelin C220, ndërsa po bëhen hetime për të zbuluar prej nga ka ardhur.

Kjo nuk është hera e parë që makinat e vjedhura transportohen nga gomarët, meqë edhe më parë ashtu është bartur një Land Rover.

Gomarët mbesin të dyshuarit kryesorë për vjedhje, pasi hajnat e vërtetë nuk janë gjetur.

Check Also

E vërtetë apo iluzion optik? Shikoni fotot dhe gjykoni

Na ndodh shpeshherë kur shohim një foto t’i rikthehemi disa herë pasi ka diçka në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *