KriptoZona

Coinbase mbyll llogaritë e Wikileaks

Coinbase-WikiLeaks

Bursa e njohur kriptografike Coinbase raportohet se ka mbyllur një llogari të hapur nga Wikileaks për dyqanin e saj online duke cituar shkelje të politikave të përdorimit të shërbimit. Wikileaks Shop është hapësira kur sajti shet këmisha, këllëfë telefoni, postera dhe sende të tjera personale me markën e Wikileaks. Bursa …

Lexo më shumë