Tag Archives: zyrtaret e be

Dy zyrtarë të lartë të BE’së vijnë sot në Prishtinë

zyrtaret e be

Kryeministri Ramush Haradinaj do të pres në takim Drejtorin e Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim i Komisionit Evropian, Christian Danielsson dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Shërbimit Evropian për Veprim të Jashtëm, Thomas Mayr Harting. Vetëm pak ditë pasi u miratua Strategjia për Zgjerim të Komisionit Evropian për Ballkanin …

Lexo më shumë