Tag Archives: Zjarr

Digjet Moska

Moska

Mbi 3 mijë njerëz janë evakuuar pasi zjarri shpërthen në tregun e materialeve të ndërtimit në rajonin e Moskës, ka raportuar Ministria e Emergjencave. Të paktën një person ka marrë lëndime dhe është shtrirë në spital. Dëshmitarët thanë se kanë dëgjuar shpërthimin, duke treguar se panë disa makina jashtë tregut …

Lexo më shumë