Tag Archives: zgjedhjetlokale2014

Rezultatet përfundimtare për zgjedhjet në Kosovë shpallen të martën

zgjedhjet

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve të Kosovës (QNRK) është përmbyllur numërimi i votave me kusht dhe votave të personave me nevoja të veçanta nga Zgjedhjet për Kryetarë të Komunave. Të marten pritet të publikohen rezultatet përfundimtare për kryetarë të komunave. Për infoGlobin lajmin e kanë konfirmuar zyrtarët brenda KQZ-së. …

Lexo më shumë