Tag Archives: Warwickshire

Personi i armatosur merr pengje në Angli

personi i armatosur angli

Raportohet se një person i armatosur është duke mbajtur peng disa persona në një shteg të boullingut në Nuneaton të Anglisë, raportojnë mediat lokale. Policia ka shkruar në rrjetin social Twitter se oficerët kanë shkuar në Parkun “Bermuda” dhe u kërkojnë njerëzve të rrinë larg kësaj zone. Metro raporton se …

Lexo më shumë