fbpx

Tag Archives: Vittorio Emanuele

Koncert për Shën Terezen

inva mula, Nëna Arbëri, Vittorio Emanuele, Piana Degli Albanesi, pandeli majko, shen trereza

Inva Mula më 5 shtator mban koncert në Palermo me artistë të njohur shqiptar dhe italianë Sopranoja me famë botërore Inva Mula do të mbajë një koncert për të nderuar kujtimin e Nënë Terezës me rastin e përvjetorit të shenjtërimit të saj, shkruan atsh. Së bashku me sopranon Inva Mula …

Lexo më shumë