fbpx

Tag Archives: virgjëria

Vajza nga Durrësi shet virgjërinë

screenshot-4

Jemi mësuar që lajme të tilla ku vajzat shesin virgjërinë i lexojmë vetëm në mediat e huaja dhe shpesh herë qeshim dhe ndoshta edhe i paragjykojmë. Por mësohuni me këtë praktikë, që vajzat e përdorin pse jo për të bërë lekë apo dhe famë njëkohësisht, pasi fenomene të tilla do …

Lexo më shumë