fbpx

Tag Archives: veriu

Apostolova apelon për respektimin e procesit zgjedhor në veri

natalya apostolova 2018

Shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë Natalya Apostolova ka lëshuar sot një deklaratë për media në lidhje me zgjedhjet në katër komunat në veri të Kosovës. Në deklaratë thuhet se zgjedhjet transparente, gjithëpërfshirëse dhe të besueshme që ofrojnë një përzgjedhje domethënëse të kandidatëve janë themeli i demokracisë. “BE-ja …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!