fbpx

Tag Archives: vajza

Prokurori kishte kërkuar hetime ndaj vajzës nga Drenasi për “kallëzim të rremë” !

vjaza,drenasi

Prokuroria Themelore e Prishtinës, ka shpaluar detaje të reja rreth rastit të vajzës nga Drenasi. Nga komunikata që Prokuroria ia dërgoi mediave shihet se vajza ka dhënë deklarata kontraditktore për mësuesin dhe se për këtë arësye , prokurori i çështjes më 19.01.2018, kishte kërkuar që ndaj të dëmtuarës, të hapen …

Lexo më shumë