Tag Archives: Tiranë

Gruaja që zhvaste biznesmenët

euro

Nëpërmjet mashtrimit, kishte përvetësuar fondet e tyre Gruaja prezantohej si përfaqësuese e një organizate të huaj dhe duke përdorur emrin e organizatës, mashtronte duke përvetësuar shuma të konsiderueshme parash nga biznesmenë të ndryshëm, të cilëve u premtonte financime në projekte të mëdha ndërtimi. Seksioni për Krimin Ekonomik dhe Financiar, pas …

Lexo më shumë

Arrestohet i kërkuari Vokrri

screenshot-2_1508399123-5786306

Një i shpallur në kërkim për pjesëmarrje në organizatë kriminale dhe trafik të drogës në Itali u arrestua nga Policia e Tiranës gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm. Shërbimet e Sektorit të Forcës së Posaçme të Operacioneve Speciale dhe Kërkimit, në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, arrestuan të …

Lexo më shumë