fbpx

Tag Archives: therje

Therje me thikë në Prishtinë

therje me thike

Mbrëmë në rrugën “Ukshin Hoti” në Prishtinë, është raportuar për një therje me thikë. I dyshuari mashkull ka therur me thikë viktimën mashkull. Në raportin e policisë thuhet se i dyshuari për motive të panjohura ka sulmuar me thikë viktimën mashkull. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas tretmanit mjekësor është …

Lexo më shumë