fbpx

Tag Archives: Thaçi e Mustafa

Thaçi e Mustafa: Reforma zgjedhore në mars

thaci e mustafa

Sot, u takuan Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaci, të cilët biseduan për reformën zgjedhore dhe për Zgjedhjet e përgjithshme. Të dy kryetarët u pajtuan për koordinimin e axhendës politike në muajt në vazhdim. Ata u pajtuan që reforma zgjedhore të …

Lexo më shumë