fbpx

Tag Archives: tenis

Serena: E vërteta e saj lakuriqe

sereena, williames, Harper`s Bazaar

Kopertinën e muajit gusht të revistës Harper`s Bazaar e hijeshoi këtë radhë tenistja me famë botërore Serena Williams, që kishte dhe një mesazh për të përcjellë. Ylli i tenisit kishte zgjedhur që fotot e saj të mos retushoheshin, e kjo për të dëshmuar transparencë të plotë me fansat e saj. …

Lexo më shumë