fbpx

Tag Archives: Teatri

Aktorët nxirren me dhunë nga teatri

teatri, tirana

Pavarësisht protestave dhe kundërshtimit të aktorëve dhe disa qytetarëve Në mëëngjesin e sotëm forca të shumta policore kanë rrethuar ndërtesen e Teatrit në Tiranë. Në një prononcim të shkurtër për media, regjisori Robert Budina u shpreh se u tërhoq zvarrë nga godina, shkruan News 24. “Policia e krimit na tërhoqi …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!