Tag Archives: sulmi kanibalist

Vdes 22 vjeçarja nga sulmi kanibalist

lajmi i fundit

Njëzet e dy vjeçarja, Cerys Yemm është gjetur e vdekur nga sulmi që besohet të jetë sulm kanibalist, në hotelin Sirhow Arms tw fshatit Argoed në Wels të Britanisë së Madhe.  Pjesëtarët e policisë kanë dalur në vendin e ngjarjes menjëherë pas lajmërimit të rastit dhe kanë vrarë 34 vjeçarin …

Lexo më shumë