fbpx

Tag Archives: stiv benet

1999

policia e kosoves, kosova, shteti, qeveria, stiv benett

20 vjetetori i Policisë së Kosovës Policia e Kosovës shënon 20 vjetorin e themelimit të saj. Në këtë jubile të policisë u theksuan të arriturat dhe sfidat në të cilat ka kaluar dhe vazhdon t’i ketë. Me 6 shtator të vitit 1999,filloi ndryshimi për Kosovën e pasluftës pasi për herë …

Lexo më shumë