fbpx

Tag Archives: stacioni i autobusëve

Ikja nga Kosova; Anulohen udhëtimet në relacionin Prishtinë – Beograd

migrimi

Menaxhmenti i Stacionit të Autobusëve ka anuluar të gjitha nisjet në relacionin Prishtinë – Beograd. Ky vendim, si theksohet në komunikatën e Stacionit ka ardhur pasi individë të papërgjegjshëm së fundi kanë blerë bileta dhe gjatë rrugës kanë kërkuar të zbresin nga autobusi, thuhet në njoftimin dërguar mediave. Shefi Ekzekutiv …

Lexo më shumë