fbpx

Tag Archives: spitali amerikan

Sejdiu jashtë rrezikut për jetën

Fatmir Sejdiu

Ish-Presidenti Fatmir Sejdiu është mirë dhe në gjendje stabile pas intervenimit kirurgjik në zemër të kryer para dy ditësh. Gjendjen e qëndrueshme shëndetësore të ish-Presidentit kosovar e kanë konfirmuar zyrtarët e Spitalit Amerikan në Prishtinë. Ata bëjnë të ditur se Sejdiu shumë shpejt do të mund të bisedojë me mediat, …

Lexo më shumë