fbpx

Tag Archives: smoothi

Smoothi me fiq dhe mjaltë

Kur dëshironi të filloni mëngjesin me një racion të shëndetshme, por gjithashtu dëshironi të jetë e ëmbël, atëherë kjo pije që do t’ua lë ‘gojën mjaltë’ është zgjidhja e duhur. Përbërësit e nevojshëm: 3/4 filxhan kos 1/4 filxhan qumësht 4 fiqë 1 lugë gjelle mjaltë 1 lugë çaji ekstrakt vanilje …

Lexo më shumë