Tag Archives: SHIGJETARI

Horoskopi 2018 – SHIGJETARI

horoskopi

2018 është një vit i shkëlqyer. Prania e Jupiterit në shenjë dhe Mërkurit do ju japin kthjelltësi, aftësi intelektuale dhe shumë dëshirë për të zgjeruar njohjet tuaja në fushën profesionale. Mes parashikimeve të vitit të ri në kornizën qiellore dallon Saturni që ndodhet në shenjën e Bricjapit e që do …

Lexo më shumë