Tag Archives: Shaqir Totaj

Prizren, Shaqir Totaj e Mytaher Haskuka do t’a sfidojnë njëri-tjetrin edhe më 19 nëntor

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 22 tetorit për secilën komunë. Bazuar në këto rezultate shihet se në komunën e Prizrenit do të ketë balotazh. Kandidati i PDK-së, Shaqir Totaj dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Mytaher Haskuka do t’a sfidojnë sërish njëri – tjetrin më …

Lexo më shumë