Tag Archives: shalqiri

Akullorja nga shalqiri

Akullorja nga shalqiri

Këtu mund ta gjeni recetën për përgatitjen e akullores nga shalqiri Përbërësit 3,5 gota shalqi 6 lugë të gjellës mjaltë 1 lugë të gjellës lëng limoni 1/2 gota jogurt 6 kivi 1 lugë të gjellës çokollatë copëza Si të realizoni? 1. Shalqirin dhe lëngun e limonit e vendosni në blender, …

Lexo më shumë