Tag Archives: selimi

Selimi lirohet përkohësisht nga burgu

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sylejman Selimi, është liruar sot përkohësisht nga burgu. Selimi, dikur edhe komandant i Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe ambasador i Kosovës në Shqipëri, është lejuar që të marrë pjesë në dasmën e vëllait të tij, të martën. Në disa fotografi të publikuara në rrjetet …

Lexo më shumë