Tag Archives: Sampdoria

Napoli nuk gabon

Napoli e ka mundur Sampdorian në një ndeshje triler në “Sao Paolo”, ku pati shumë gola, kartonë të verdhë, si dhe një të kuq. Napoli e përmbysi disavantazhin dy herë për të shënuar fitore 3:2, në kuadër të javës së 18-të të kampionatit Italian. Ramirez i befasoi vendasit duke shënuar …

Lexo më shumë