Tag Archives: Sallatë

Sallatë frutash

Sallatë

Përbërësit pjepër Kivi banane ananas 3 lugë të gjellës lëng limoni 1 lugë të gjellës mjalte 1 limon dhe levore limoni ne rende Hapat Të gjitha frutat i preni në copa të vogla. Përmbi ia derdhni lëngun e limonit, mjaltën dhe lëvorën e limonit. Sallata e frutave do të jetë …

Lexo më shumë