Tag Archives: rrëmbehet aeroplani

Merr fund paniku në avionin “Egypt Air”, arrestohet pengmarrësi (FOTO/ VIDEO)

aeroplani raynair

Autoritetet qipriote bëjnë me dije se kanë marrë fund orët e panikut dhe është arrestuar pengmarrësi i avionit. Mësohet se rrëmbyesi i dyshuar i një aeroplani të “EgyptAir” është dorëzuar para autoriteteve në aeroportin “Larnaca”. Arrestimi i pengmarrësit është konfirmuar në “Twitter” edhe nga ministri i Jashtëm i Qipros, përmes …

Lexo më shumë