Tag Archives: Rrahman Paçarizi

Çka i shkruajti Rrahman Paçarizi Ministrit të Arsimit (Letra)

shkolla

Rrahman Paçarizi, profesor universitar, në një letër publike drejtuar ministrit të ri të Arsimit, Shyqiri Bytyqi, ia ka tërhequr vëmendjen atij se gjendja në shkollat fillore dhe të mesme është alarmante. Kjo është letra e Paçarizit drejtuar ministrit Bytyqi: ALARMI Nga 141 kandidatë që konkurruan për t’u pranuar në Degën e …

Lexo më shumë